COMARCH KLASYKA

Programy z pakietu Comarch  Klasyka (m.in. FPP) to jedyne markowe systemy informatyczne do obsługi firm, działające w środowisku MS-DOS, które są stale rozwijane i aktualizowane od ponad 20 lat!

Liczne grono zwolenników Comarch ERP Klasyka od lat ceni sobie szybkość, stabilność i bezbłędność systemu. Ponad 45 000 klientów w całej Polsce stawia Comarch ERP Klasyka wśród najlepszych i najpopularniejszych programów dla przedsiębiorców jakie kiedykolwiek pojawiły się na tym rynku!

Jeśli prowadzisz swoją firmę na Comarch ERP Klasyka nie musisz obawiać się kosztownej wymiany sprzętu zakupu nowych systemów operacyjnych, wystarczy że wykupisz aktualizację Comarch ERP Klasyka w postaci usługi Comarch Asysta. Nawet jeśli do tej pory korzystałeś z nieaktualizowanej wersji oprogramowania mamy dla Ciebie atrakcyjną ofertę!
Jeżeli jednak jesteście Państwo zainteresowani migracją na systemy Comarch ERP działającymi w środowisku Windows zachęcamy do zapoznania się z wyjątkowo atrakcyjną ofertą migracyjną dedykowaną naszym Klientom.

Jeżeli chcecie Państwo dowiedzieć się więcej o aktualizacji lub migracji, prosimy o  kontakt.

| logowanie | baza wiedzy |